HAKKIMIZDA


1973 yılında Cağaloğlu'nda çıktığımız yola, 1995 yılında Matbaacılar Sitesinde 1000 m2'lik kendi yerimizde devam ettik. 47 yıllık tecrübe, bilgi birikimi, kalite ile etik kurallara bağlı kalarak müşteri memnuniyetini esas alan anlayış ile 2014 yılından itibaren Uzunlar Matbaa Ambalaj ve Promosyon şirketi olarak devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik sürdürülebilir alternatifler yaratmayı ve onların ihtiyaçlarına uygun pazarlama stratejileri oluşturmayı hedefliyoruz. Sunduğumuz işleri herhangi bir mecra ile sınırlı tutmayarak, fikir üretirken de mecralar arasında entegrasyona önem veriyoruz. Zamanınızın ve markanızın bizler için önemli olduğunu göz önünde bulundurarak yaptığımız işleri her aşamada değerlendirerek, müşterilerimizi bilgilendirmeyi görev biliyoruz. Bize göre başarı müşterilerimizin memnuniyeti ve onlar ile yıllarca sürdürülebilen işbirliğidir.
Yenilik ve değişime açık ve sorumluluk sahibi bir firma olarak amacımız müşteri taleplerini taahhüt edildiği kalitede ve istenilen zamanda karşılamak, sunduğumuz görsel çözüm ve alternatifler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Firmamız, kişi ve kurumların sektörlerinde ihtiyaç duydukları tüm görsel çözüm ve alternatifler sunarak, hızla gelişen lider bir firma olmayı vizyon edinmiştir.